контактні телефони
(044) 353-88-33 (093) 170-98-23 (067) 807-74-29 Зателефонуйте мені
Україна, Київ, Вишгородська, 45
Viber
Робочі години:
Пн, Нд: з 8.30 до 21.00
Мій кошик

Купуйте і збирайте бонуси
На більшість тренажерів - безкоштовна доставка по Україні!
 
Всі тренажери в магазині SportElita продаються з доставкою протягом робочого дня по місту Києву. Доставка тренажерів по Україні здійснюється безкоштовно* транспортною компанією "Нова Пошта" та "Інтайм". Доставка можлива в будь-яке селище чи місто, незалежно від розмірів населеного пункту, безпосередньо до будику чи квартири.

Також, після узгодження з менеджерами магазину SportElita, Ви зможете отримати замовлений тренажер на складах транспортної компанії, що також буває зручно, не потрібно чекати кур'єра! Сплату за тренажер можна здійснити при отриманні у себе вдома!

Також Ви маєте можливість здійснити оплату онлайн у нас на сайті або безпосередньо в магазині банківською картою, оплатити через Приват24, термінали Приватбанку або замовити рахунок для оплати через відділення будь-якого банку.

Термін доставки тренажера узгоджується з менеджером магазину СпортЕліта під час замовлення. При отриманні у кур'єрської служби обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд. У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення - необхідно відмовитися від отримання товару і його оплати, а так само скласти акт (претензію). У разі якщо дана ситуація буде мати місце - обов'язково повідомте нам про те, що трапилося, ми відправимо новий товар.

 
Через напружену ситуацію в східному регіоні, тимчасово припинена доставка товарів в місто Донецьк і Луганськ. Разом з тим сильно обмежена доставка по Луганській і Донецькій областях. В будь-якому випадку телефонуйте, ми із задоволенням запропонуємо найкращий варіант доставки саме для вас!

*безкоштовна доставка по Україні на товари вартістю від 5000 грн за виключенням акційних моделей ,бренду artmann
гімнастичних матів, дерев'яних шведських стінок та професійних тренажерів в зібраному стані.

Ми завжди раді бачити Вас у нас в нашому Інтернет-магазині за адресою: місто Київ, вул. Вишгородська, 45.


 
Free Shipping SportElita