контактні телефони
(044) 223-80-04 ​(050) 317-55-66 (098) 848-55-66 Зателефонуйте мені
Україна, Київ, Вишгородська, 45
Робочі години:
Пн, Нд: з 9.00 до 21.00
Мій кошик

Купуйте і збирайте бонуси
Тренажери в кредит!Наш інтернет-магазин СпортЄліта пропонує для своїх клієнтів зручну систему кредитування на купівлю спортивного знаряддя та тренажерів.

Все що необхідно - це наявність паспорта, ідентифікаційного коду і від нас - рахунок на сплату в електронному вигляді! 

Кредит або розстрочку ми оформляємо в телефонному режимі, покупцю для подачі документів попередньо їхати нікуди не потрібно. Документи розглядає протягом 15 хвилин працівник банку і запрошує на підписання лише після позитивного рішення. Детальні умови наведені нижче.

Як відбувається оформлення кредиту або розстрочки?

Ви обираєте будь-який спортивний товар, оформляєте заявку на сайті.

Ми вам телефонуємо, погоджуємо умови доставки і висилаємо Рахунок-фактуру від нашого магазину вам на пошту, оригінал не вимагається. Далі Вам зателефонує співробітник банку для запису ваших особистих даних. Позитивне рішення протягом 15 хвилин.

Таклж співробітник банку зорієнтує Вас в найближче відділення для оформлення документів. Після підписання договору ми оформляємо доставку Вашого товару. Доставка безкоштовно по всій території України. Оформити кредит або розстрочку можна у всіх регіонах України.

Початковий внесок розраховується індивідуально, зазвичай це не більше 10% від вартості тренажеру. Термін кредитування або розстрочки від 3 до 24 місяців. Річна відсоткова ставка - 0,01%, також ви платите 1,8% - одноразовий платіж у рахунок погашення кредиту. Немає ніяких прихованих комісій і платежів. Сума кредиту - від 1500 грн до 29 999 грн. Зазвичай час від замовлення на сайті до отримання тренажеру сягає до 3х днів.Займайтеся зараз - платіть потім!