контактні телефони
(044) 353-88-33 (093) 170-98-23 (067) 807-74-29 Зателефонуйте мені
Україна, Київ, Вишгородська, 45
Viber
Робочі години:
Пн, Нд: з 8.30 до 21.00
Мій кошик

Купуйте і збирайте бонуси
На спортивні товари в нашому магазині СпортЄліта надається гарантія, яка підтверджує зобов'язання по відсутності в товарі заводських дефектів. Гарантія надається на термін від 2-х тижнів до 36 місяців в залежності від сервісної політики виробника.

Термін гарантії вказаний в описі кожного товару на нашому сайті. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон нашого магазину або безпосередньо виробника (імпортера). Будь ласка, перевірте комплектність і відсутність дефектів у товарі при його отриманні (комплектність визначається описом виробу або посібником з його експлуатації). Гарантійним обслуговуванням займаються сервісні центри, авторизовані виробниками. Адреси та телефони сервісних центрів ви можете знайти на гарантійному талоні.

Також ви можете обміняти або повернути спортивний товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача». Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка переконайтеся що:

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.
 
На жаль, ми змушені відмовити в поверненні або обміні, в наступних випадках: вироби, які були пошкоджені або модифіковані (виключаючи заводський брак); вироби, які мають сліди користування; Індивідуальні замовлення, зроблені на вимогу замовника.

Вироби після 14 днів з дня продажу, не можуть бути прийняті для повернення або обміну. При поверненні грошей за товар ми не компенсуємо витрати за доставку, якщо повернення відбувається за ініциативою покупця без наявного заводського браку.
 
Сервісне обслуговування може проводитись безпосередньо у вас вдома.
Ми пропонуємо якісні та надійні послуги з ремонту придбаних у нас тренажерів і їх технічне обслуговування.

Спортивний магазин СпортЄліта пропонує широкий спектр високопрофесійних послуг з ремонту тренажерів будь-якої складності, гарантійного та післягарантійного обслуговування фітнес-обладнання, технічного обслуговування Ваших професійних тренажерів, в тому числі велотренажерів, бігових доріжок, мультистанцій, степперів тощо. Накопичений, протягом декількох років успішної роботи, досвід компанії і знання висококваліфікованого персоналу дозволяють нам усувати будь-які несправності і забезпечувати безперебійну роботу професійного обладнання всіх типів.

На базі спортивного магазину створено підрозділ сервісу та ремонту спортивного обладнання. Служба сервісу гарантує: якісне, професійне технічне обслуговування та ремонт.

Наші професіонали надають обслуговування тренажерів будь-яких фірм-виробників придбаних в нашій компанії. 
Сервісний ремонт здійснюється з використанням якісних оригінальних деталей, що гарантує надійну, безперебійну роботу вашого тренажера на тривалий період часу. 

Дотримання елементарних правил експлуатації тренажерів, будь то бігова доріжка, гребний тренажер чи лавка для пресу і своєчасне кваліфіковане обслуговування дозволять продовжити їх термін експлуатації. Часто достатньо змастити раз на декілька місяців всі вузли в орбітреку і він буде працювати на вас багато років.
 
 
 
Ремонт бігових доріжок