контактні телефони
(044) 353-88-33 (093) 170-98-23 (067) 807-74-29 Зателефонуйте мені
Україна, Київ, Вишгородська, 45
Viber
Робочі години:
Пн, Нд: з 8.30 до 21.00
Мій кошик

Купуйте і збирайте бонуси
Сьогодні активізується попит на фітнес-послуги професійного рівня. Завдяки політиці пропагування здорового способу життя все більше людей стали замислюватися про своє здоров'я і намагатися знайти хорошу фізичну форму. Для одних - це питання престижу, для інших - можливість реально змінити своє життя.

Якщо ви прагнете обладнати свій тренажерний зал, або є питаннях по вибору спортивного обладнання, звертайтесь до нас по прямому номеру телефону 067 600 66 88 i фахівці компанії SportElita.com.ua допоможуть вам знайти вигідні рішення для комплектації тренажерного залу під ключ і запропонують кілька варіантів оснащення з урахуванням специфіки саме ваших вподобань.

У будь-якому випадку, відкриття спортивного комплексу за умови ретельного планування розміщення спортивного обладнання здатне принести солідний прибуток його власнику. Попередньо варто розробити індивідуальну концепцію вашого клубу і прорахувати основні моменти. Тільки після цього варто переходити до питання як обладнати тренажерний зал.

Необхідно визначити наступні параметри: місце розташування майбутнього центру; загальна квадратура площі; спрямованість (атлетичний зал, сімейний фітнес-клуб, преміум комплекс); можлива прохідність залу; попередній образ клієнта (його статус, вимоги до занять, рівень фізпідготовки); програми тренувань; вартість клубних карт; надання додаткових послуг; перелік обладнання для тренажерного залу.

Після ретельного аналізу, маркетингового дослідження, співвідношення обсягу передбачуваних інвестицій і прибутку можна зробити висновок про відсоток рентабельності фітнес-клубу. А послуги з 3-D моделювання від фахівців спортивного магазину СпортЕліта (ресурс SportElita.com.ua) максимально швидко допоможуть вам впровадити ваш проект в життя .фітнес-клуб

 
Перед тим як обладнати тренажерний зал, необхідно продумати функціональне призначення кожного приміщення, внутрішню структуру, зручність розташування залів і зон. При виборі дизайну все залежить від ваших особистих переваг. Ви можете зупинитися на спокійній спортивної класики або додати ноти яскравих кольорів і оригінальної, але зручних меблів в холі і роздягальнях.

При обладнанні тренажерних залів в якості підлогового покриття зазвичай вибирається ковролін без ворсу або його вставки в зоні тренажерів. При цьому підлогу можна вистелити лінолеумом. Ресепшн, масажний кабінет, роздягальні припускають настил якісної плитки для підлоги з антиковзаючим покриттям, ламінату підвищеної міцності, натурального коркового покриття. Для стін залу можна вибрати рельєфну штукатурку. При обладнанні тренажерних залів передбачається система кондиціонування, повітрообміну і очищення повітря. Блок управління повинен регулюватися для кожного приміщення окремо ручним способом або з загального пульта. 


 
фітнес-клуб


Виконуючи зонування при розміщенні обладнання для фітнес-клубу необхідно врахувати, що більшість професійних кардiотренажеров енергозалежні, тому повинні бути зроблені розетки із заземленням в конкретних точках залу в потрібній кількості. Для зберігання одягу традиційно використовуються блокові секційні шафки, що закриваються на ключ. Раціональніше, якщо душові кімнати та санвузли будуть знаходитися всередині роздягалень. Душові можуть складатися із звичайного набору змішувачів в економічному варіанті або являти собою гідромасажні настінні установки для клубу класу «преміум».

При невеликій площі в одному приміщенні необхідно розставити тренажери всіх видів. В даному випадку враховуються стандартні вимоги до розміщення обладнання для тренажерних залів: в залежності від розміру один кардиотренажер вимагає приблизно 8-9 кв.м (бігова доріжка, еліпсоїд) або 4-5 кв. м (велотренажер, степпер); cиловий тренажер комфортно розташовується на площі 5-7 кв.м. Щоб вибрати оптимальний набір обладнання для фітнес-залу, необхідно визначитися, хто буде основним клієнтом клубу. Якщо це чоловіча аудиторія, то перевагу слід віддати вільних ваг, штангах, гантелям, млинців, складальним гантелям самого різного ваги.

Для клубу сімейного типу потрібно представити модельний ряд спортивного обладнання повного спектру. Плануючи внутрішню структуру тренажерних залів, можна вибрати кілька варіантів зонування: Окремі групи. Силові тренажери, вільні ваги, кардіообладнання розташовуються окремо в строго відведених зонах. Обов'язково передбачається простір для стретчинга. За рівнем підготовки. Можна розставити тренажери, виходячи з фізичної підготовки. Таким чином, професіонали можуть спокійно займатися в своїй зоні, а новачки осягати ази фітнесу в інший.

Кардіо- та стретчинг-зони можна зробити загальними. Якщо площі дозволяють, можна розставити устаткування тренажерних залів по поверхах. Наприклад, нижній поверх відведений під вільні ваги і стретчинг, другий призначений для силових тренажерів, а на третьому розташовується кардіозона. Зонування простору має бути виконано дизайнером-проектувальником, інакше незручне погано продумане розташування тренажерів внесе дискомфорт в тренувальний процес і негативно позначиться на рівні відвідувань.фітнес-клуб
Існують загальні правила комплектації тренажерного залу. Кардіо-зона: бігові доріжки, велотренажери, ергометри, еліпсоїди, степпери. Зона вільних ваг: лави для опрацювання всіх м'язів, збірні гантелі, штанги. Атлетична зона: мультистанції, кросовери, біцепс- і трицепс-машини, батерфляй, верхня тяга, прес і торс-машини. Стретчинг зона: еластичні стрічки, килимки i т.д. На фото представленний тренажерний зал площею 800 квадратних метрів.Фитнесс зал под ключ
При виборі обладнання для тренажерного залу перевага віддається моделям професійного класу, щоб не обмежувати можливості занять клієнтів. Не варто зациклюватися на обладнанні тренажерних залів від всесвітньо відомих марок. Є більш доступні аналоги, які нічим не поступаються дорогим тренажерів, які повністю відповідають високій якості і вимогам безпеки.

Наприклад, замість обладнання для фітнес-центрів від світового бренду Cybex або True можна придбати функціональний Circle та Matrix, а Life Fitness чи Spirit замінити на Eurofit або AeroFit.Наш спортзал